21 факт про спеції - цілющі властивості

21 факт про спеції – цілющі властивості

1. Паприка нереально багата на вітамін С. Саме в ній зберігається більше вітаміну С, ніж навіть у лимонному соку. Паприка також має високий вміст та інших важливих антиоксидантів.

Червоний солодкий перець – це повністю дозрілий зелений перець. Жовті болгарські перці, однак, є іншим різновидом сорту.

2. Перець Чилі Тринідад Скорпіон – найгарячіший перець чилі у світі, його ефірні олії можуть пробиватися навіть через захисні латексні рукавички.

3. Базилік – Стародавні греки і римляни вірили, що базилік зростатиме лише в тому випадку, якщо ви кричатимете над посіяними насінням дикими прокльонами.

4 . Дощові черв’яки – це 82% білка, багаті на Омегу 3, і, як кажуть, добре поєднуються з кмином і каррі і набувають смаку горіхової страви.

5 . Мускатний горіх є психотропним і в досить високих дозах викликає сильні галюцинації, помилки і почуття приреченості і депресії, що насувається.

6. Кориця у великій кількості дуже небезпечна і може призвести до задухи.

7. Ваніль – вважається однією з найдорожчих спецій у світі після шафрану.

8. Смертельна доза шафрану складає всього 10 г (3/4 столової ложки). Хоча його застосовують у мізерних дозах для лікування.

интересные факты о специях

9. Для збору 500 грамів сухого шафрану потрібен урожай до 75 000 кольорів та 20 годин праці.

10. Куркума (виявлена ​​в порошку каррі) напрочуд ефективна проти симптомів хвороби Альцгеймера і в даний час входить до складу препаратів проти хвороби Альцгеймера.

11. Під час бубонної чуми лікарі носили дзьобоподібні маски, наповнені ароматичними пряносями, такими як листя м’яти, пелюстки троянд і гвоздики, тому що вважалося, що гнильне повітря можна нейтролізувати ароматами ефірних олій цих рослин.

12. Декому дуже не подобається трава коріандр, кажучи, що вона пахне милом і на смак, як розчавлені клопи. Вченими було доведено, що така реакція пов’язана з певним набором генів у деяких людей.

13. Листя кінзи і коріандру – одне й те саме

14. Вживання пажитника не тільки сприяє лактації у матерів, що годують, але також робить запах поту і сечі, як кленовий сироп.

15. Часник, йогурт та олія чайного дерева є успішними домашніми засобами для лікування вагінальних дріжджових інфекцій.

16. Більшість васабі, що продаються в США – це лише хрін з харчовим забарвленням.

17. Жінки підсвідомо ведуться на запах чорної лакриці.

18. У багатьох країнах ментол не тільки даються в кінці їжі в ресторанах, щоб допомогти освіжити дихання, але так само трави, як м’ята, допомагають усунути нудоту і розлад шлунок (тобто від переїдання)

19. Аніс – трава, що виділяє традиційний абсент, може полегшити менструальні судоми.

20. Вернер Херцог, найвідоміший за документальним фільмом «Людина-гризлі», з’їв своє власне взуття після того, як попросив друга створити фільм «Брама небес», заявивши: «Якщо ви зробите цей фільм, я їстиму мій черевик». Тому шкіряне взуття було з’їдено, після того, як протягом 5 годин його готували в часнику, травах, качиному соусі Табаско протягом 5 годин.

21. Насіння фенхелю і чай фенхелю містять леткі олії, які мають спазмолітичні властивості і допомагають запобігти проблемам зі шлунково-кишковим трактом, таким як здуття живота.

 

About Victoryz

Check Also

Спеція Шафран - найдорожча пряність світу

Спеція Шафран – найдорожча пряність світу

Спеція шафран широко використовується в європейській, північноафриканській та азіатській кухні, він також використовується в медицині …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.