7 помилок, які ви, можливо, робите, додаючи в їжу приправи

7 помилок, які ви, можливо, робите, додаючи в їжу приправи

Ден Зукарелло, головний редактор книжок про їду, випускаються незалежною медіакомпанією America’s Test Kitchen, розповів про типові помилки, які роблять люди, використовуючи приправи, – і про те, що потрібно робити, щоб їжа незмінно виходила смачною.

1. Ви не соліть їжу.
Сіль— універсальний інгредієнт, має здатністю зробити м’ясо м’якшим, а овочі — більш соковитими. Вона підкреслює навіть смак солодощів, робить його яскравіше і виразніше. Коли ви використовуєте сіль у потрібній кількості, вона надає вашій страві більше смаку.

2. Ви використовуєте надто мало солі.
Кожен раз, коли ви варите щось у воді, ця вода повинна бути соленою — використовуйте близько 1 столової ложки солі (переважно не перемолотою, і і| Може здаватися, що це звучить як рецепт чогось їстівного, але саме таке співвідношення гарантує, що їжа приправлена ​​правильно. Велика частина солі випарується при готівці, так що вам не про чому турбуватися!
Якщо ви висолите готову їжу, а не тільки воду при її приготуванні, потрібно використовувати набагато менше солі. Почніть з малої її кількості і обов’язково скуштуйте блюдо з кожним додаванням — таким образом ви можете точно відрегулювати його смак.
Що торкається м’яса, потрібно використовувати 1 чайну ложку солі на кожен фунт (близько 0,45 кг). Солення білків протягом протягом тривалого часу допомагає їм зберегти власні натуральні соки. Курка, яловичина і свинина — досить жорстке м’ясо: не забудьте приправити їх мінімум за час до того, як зберетеся готувати! Риба і молюски, навпаки, висохнуть, якщо посолити їх занадто рано, тому краще не приправляти їх до початку підготовки.

3. Ви завжди використовуєте чорний перець.
Чорний перець гарний за багатьма причинами. Окрім гострого присмаку, що приноситься страва, він стимулює слинні залози, що дозволяє більш повно відчувати смак їжі. Але його зовсім не потрібно використовувати у всіх стравах, як сіль!

4. Ви використовуєте тільки мелені спеції.
Страва вийде більш ароматною, якщо ви купіть цілі спеції і перемелете их безпосередньо перед використанням. Подрібнення вивільняє леткі сполуки, надають спеціям неповторні смак і аромат. Звичайно, необхідно буде придбати подрібнювач спецій, але, на щастя, вони не такі дорогі.

5. Ваші спеції дуже старі.
Якщо ви використовували багато спецій, але їх аромат все ще приглушений, це може бути через те, що приправи надто старі. Чим довше зберігаються спеції, тим більше летючих з’єднань випаровується; чим свіжіше спеції, тим смачніше вони будуть. Намагайтеся оновлювати набір спецій кожні півроку.

6. Ви не підготовляєте приправи заздалегідь.
«Розпустити» спеції в жирі (наприклад, в оливковому, вершковому або топленому маслі) або підсмажити на сухій сковороді – кращий спосіб посилити їх аромат. Навіть якщо ви хочете посипати спеціями, наприклад, тости або макарони, потрібно спочатку трохи розігріти їх.

7. Ви не пробуєте страву по¦ходу приготування.
Єдиний способ дізнатися напевно, як поліпшити страву, – пробувати його. Якщо ви додайте багато солі і спецій в самому початку підготовки і не спробуєте їжу до тих пір, поки вона не буде готова, — мабуть, якась мати. Пробуйте блюдо на смак після кожного додавання спецій і коригуйте його смак.

Крім того, не соромтеся змінювати рецепти. Пам’ятайте: не існує будь-яких жорстких правил щодо того, як потрібно приправляти кожну страву, – кількість спецій в підсумку буде залежати від переваг.

About Victoryz

Check Also

Спеція Шафран - найдорожча пряність світу

Спеція Шафран – найдорожча пряність світу

Спеція шафран широко використовується в європейській, північноафриканській та азіатській кухні, він також використовується в медицині …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *